ATSAUKSMES, DOMAS PAR KĀZU DEJU! 

                                               Priecāšos, ja dalīsies arī Tu ar saviem iespaidiem, domām, pārdomām.

"Šobrīd, skatoties atpakaļ uz mūsu gatavošanos pirmajam valsim, šķiet, ka pie Jutas ieradāmies ar visnotaļ izaicinošu uzdevumu - sākot jau ar to, ka pieteicāmies knapi 2 nedēļas pirms lielās dienas, kas ļoti ierobežoja iespējamo nodarbību skaitu + procesa gaitā atklājās, ka esam pārāk slinki / aizņemti pirms-kāzu skriešanās, lai trenētos ārpus deju telpām. Tāpat zinājām, ka gribam dejot Emīla Dārziņa Melanholisko valsi, kas pēc tempa nav ne gluži lēnais valsis, ne arī Vīnes valsis un pat dejojot tikai pirmo pusi aizņem teju trīs minūtes. Un visam kā odziņa - ierakstu, pie kura dejosim, varējām atnest tikai uz 
pašu pēdējo nodarbību (pirms tam bija variants, ka dejosim pie kora a capella, kas, protams, lietu sarežģīja vēl vairāk, jo ir principā neiespējami prognozēt dzīvā izpildījuma tempu / emocionālos salēninājumus utt). Bet tieši tāpēc uzticējāmies Profesionālim un rezultāts bija spīdošs! Pirmais valsis bija tā kāzu epizode, par ko saņēmām visvairāk uzslavas, pateicības un apbrīnu gandrīz no visiem skatītājiem. Un īstajā reizē bija arī, kā Juta saka, galvenais - emocijas un Mīlestība! Aplūkojot video ierakstu šķiet, ka pat "karoga kātu", kas bija aktuāla problēma praktiski katrā dejas mēginājumā, Jutai bija izdevies izdzīt un svarīgajā priekšnesumā rokas atradās tā, kā tām paredzēts :)

Ja vēl kādreiz dzīvē būs nepieciešams iestudēt kādu deju, nešauboties atgriezīsimies tieši pie Jutas. PALDIES!
Digna un Rūdolfs Ķiņķeri (2018.g. 4.augusts)"

Gribam pateikt lielu paldies par to, ko iemācījāt! Mums mazliet muzikanti sajaucās, un dziesmas sākumu uzlika no vidus, līdz ar to nepaspējām aiziet līdz vidum, un tas mūs izsita no ritma. Bet to, ka nav ritmā un to, ka vienā brīdī sajaucām soļus, nemaz neviens nepamanīja, un mums pašiem prieks, ka spējām iziet no situācijas un nodejot tālāk (atcerējāmies, ko jūs mums visu laiku teicāt, ka nekādā gadījumā neapstāties un neizrādīt, ka sajaucām). Viesiem ļoti patika deja, lai gan mēs ne pa jokam bijām satraukušies, un ar garo kleitu bija grūti dejot. Vienvārd sakot, paldies jums, jūs esat super skolotāja! 🤩😊 Lai jums viss izdodas! Paldies. 😊👍🏻 Kristīne un Agnis (2018.gada vasara)

"Beidzot esmu tikusi pie lv LIELISKĀ interneta un varu nokārtot senu parādu. ?  Ir pagājis vairāk kā pus gads kopš mūsu lielās dienas... Un manā darbu sarakstā vēl aizvien stāv neizpildīts uzdevums - ''Pateicība učenītei''! Un tas nekas, ka esam medusmēnesī Kubā. 

Ir 7 medusmēneša diena un mēs sākam ilgoties pēc mājām. Turklāt, šodien uz kuģa, netīši iemaldījāmies bačatas nodarbībā. Tā tur mīņājoties un ''mācoties'' bačatas pamatsoļus nonācām pie secinājuma, ka mūsu učenīte māca daudz interesantāk! Turklāt, učenīte mums jau ir iemācījusi daudz vairak! Tā, ka šī nodarbība nesniedza gaidīto gandarījumu, bet gan vēl vairāk lika sailgoties pēc mājām! ? 

Ar šo secinājumu un ilgām pēc mājām atgriezāmies pie atmiņām par mūsu kāzu dejas tapšanas procesa... Un skaidrs ir viens! - vajag klausīt učenīti!!! Tāpēc  sakām milzīgu paldies mūsu učenītei Jutai! Paldies par to, ka pacieti mūs šai trakajā periodā! Pielagojies mūsu trakajam grafikam. Paldies, ka ticēji mums pat tad, kad paši vairs sev neticējām! Un liki noticēt mums mūsu spējām! Paldies, ka neļāvi padoties, kad likās, ka nekas nesanāks! Paldies, ka liki mums izslēgt no sava vārdu krājuma vārdu ''Nevaru''! Paldies, ka uztraucies un dzīvoji mums līdzi, pat kāzu dienā! Un vismilzīgākais paldies par to, ka iemāciji mums tik skaisti dejot!

Šobrīd, to visu atceroties, gribās smaidīt. Mums bija ne tikai pasakaini skaista kāzu deja, bet arī patiešām aizraujošs dejas tapšanas prcess. Un par to mums milzīgs paldies jāsaka mūsu učenītei Jutai! Bez tevis, mēs to nebūtu paveikuši! ?
Ar milzīgu paldies un saulainiem sveicieniem, mēs Pučuri! ?

Ja vajadzētu izvēlēties vēlreiz deju pasniedzēju, mēs noteikti taisnā ceļā dotos pie Jutas. Vēlāk skatoties kāzu dejas video, analizējot un neņemot vērā emocijas, cik tas ir iespējams - sapratām, ka tā bija labākā kāzu deju, kas ir redzēta (gan citās kāzās, gan pašmāju kāzu deju šovā). Milzīgs paldies Jutai! Par emocijām - es (sieva) pilnībā izbaudīju deju, nedomājot par soļiem, par roku kustībām. Baudīju mūziku, vīra klātbūtni, īpašā vakara atmosfēru - par to vēlreiz milzīgs paldies Jutai!! Ar laba vēlējumiem, Anda un Raimonds.

Mēs vēlējāmies Jums pateikt Milzīgu Paldies, ka Jūs mūs paņēmāt (mēs bijām tas pāris, kas Jums uzkrita uz galvas pēdējā brīdī, pēdējā nedēļā pirms savām Kāzām ar dziesmu "Silta Sirds")... un ka tik un tā atradāt un veltījāt mums laiku, un mums kopīgi izdevās sagatavot priekš mums Kāzu deju 2 nodarbiībās..., ko pateicoties Jums, nodejojām ļoti labi, ņemot vērā, kāds mums bija stress par to :). Kārlis & Kristīne


Nosūtu mūsu kāzu dienas foto - dejas mirkli. Vēlos piebilst, ka viesi par deju bija sajūsmā, visiem ļoti patika! Deja, pateicoties Jums, tiešām bija SUPERĪGA! Cieņā, Zane & Edgars 

Vēlreiz pateicamies Jums par labo un sekmīgo valša apmācību kursu. Pat viena profesionāla saviesīgu pasākumu organizatore mūs uzlielīja, ka tik labu kāzu valsi kā mums reti ir gadījies redzēt. 
Visu labāko vēlot! Laima un Jānis 


Paldies Jums par tieši Mums radīto deju. kura bija būtiska un neatkārtojama vakara burvības daļa. Tā bija nepārspīlēta un sirsnīga, atbilstoša Mūsu personībām un spējām, pateicoties Jūsu profesionalitātei un dejas mīlestībai. Mārtiņš & Aiga 

Gribējām Jums pateikt lielu lielais paldies par kāzu valsi. Tas bija skaists un emocionāls brīdis. Var teikt, ka gandrīz bez kļūdām. Jebkurā gadījumā bijām abi satraukušies, bet to no malas nevarēja redzēt. Visi teica, ka izskatījās ļoti skaisti. Tas bija skaisti.
 Ar cieņu un pateicību,
 Evija un
                       Kaspars

Vēlamies Jums pateikt lielu, lielu paldies par Jūsu sapratni, izturību un lielisko talantu iemacīt dejot! Ar cieņu, Inese un Jānis

Šovasar Jūs apmācījāt mani un vīru Jari, kā griezt valšus. Liels paldies, ka iemācījāt! Kāzas izdevās lieliskas - jautras, ar dejām līdz pieciem rīta (diemžēl, gulīitāji mūs ar Jari piespieda doties pie miera jau puspiecos no rīta :-)) Valsis izdevās labi, vienīgi mēs bijam tik labi noslēpuši mūsu izvēlēto valša disku, ka atradām tikai nākamajā rīta. Mūziķi par to tikai priecājās, jo viņiem bija izdevība pašiem spēlēt valsi (citādi viņi pārdzīvoja, ka visi nodomāšot, ka viņi nemākot valsi spēlēt!). Viss izdevās patiešām lieliski.
 Paldies par Jūsu ieguldījumu!
 Ar sveicieniem, 
Inta un Jari

Pirkumu grozs